Kontakt / O nas

Playschool Photo to połączenie doświadczenia w pracy z dziećmi, kreatywności i pomysłowości z umiejętnościami i warsztatem pracy fotografa. Playschool Photo to duet Marta Niedźwiedź i Michał Zdanowicz.

Marta

Pedagog, anglistka, właścicielka Playschool, wyjątkowego miejsca stworzonego dla dzieciaków . Mama Tymka i Iwka, dwóch kotek i jednego kota. Interesuje się dekorowaniem wnętrz, uwielbia styl skandynawski. Fanka pizzy, koziego sera i tatara. Mistrzyni gotowania z resztek. Odpoczywa w Toskanii i na sali treningowej. Według Michała najbardziej upierdliwa i szalona osoba jaką zna 😉

Michał

W 2016 rzucił bezpieczną pracę na etacie i zajął się tylko i wyłącznie fotografią.  Ma dwójkę wspaniałych dzieciaków, Lilianę i Jaśka. Hobby? Uwielbia kino, ale nie te ambitne. Takie zostawia do obejrzenia w domu. A na seanse chodzi takie, gdzie jest dużo, głośno i jak są w tym kosmici albo bohaterowie komiksów to już w ogóle bomba. I książki! Zawsze były to klimaty postapokaliptyczne, ostatnio kryminały. Niezmiennie wysoko w jego hierarchii stoją horrory.

Podobno sprawia wrażenie mruka. Uspokajamy, to tylko wrażenie 🙂


W sprawach technicznych, problemów z płatnościami czy pytań co do zamówienia prosimy o kontakt z Michałem tel. 513 016 992 .

W sprawie terminów realizacji sesji zdjęciowych prosimy o kontakt z Martą – tel. 503 346 286


Lub po prostu wyślij wiadomość 🙂